Розпорядження про проведення восьмого засідання виконавчого комітету Новодністровської міської ради

Скачати: Про проведення восьмого засідання виконавчого комітету Новодністровської міської ради

Новодністровський міський голова

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

06 червня 2017 р. №133-р                                                    м. Новодністровськ

Відповідно до ст.53 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про доступ до публічної інформації»:

1. Провести восьме засідання виконавчого комітету Новодністровської міської ради 05 липня 2017 року.

Місце проведення – зала засідань міської ради

Початок роботи – 1400 год.

1. На розгляд виконавчого комітету винести такі питання:
  • Про коригування тарифів на житлово-комунальні послуги по будинку 13 мікрорайону «Сонячний».
  • Про тимчасове розміщення тимчасових споруд в зоні відпочинку на період з 06.07.2017р. по 31.08.2017р.

3) Про приватизацію державного житлового фонду громадянами міста (за заявою Молошага І.В.).

4) Про становлення батьківської платні за безпричинні пропуски в ДНЗ.

5) Про видачу ордера на квартиру в буд.1-Б м-ну «Діброва».

6) Про надання матеріальної допомоги

1. Визначити відповідальних за підготовку питань та проектів рішень відповідно:

Сабаш С.В. – питання №1

Черватюк М.О. – питання №2

Батракова М.С.  – питання №3

Пастушок Л.Л. – питання №4

Здебняк Л.П. – питання №5

Магденко Г.Б. – питання №6

1. Виконавцям надавати на засідання комісій завізовані проекти рішень виконкому згідно Регламенту виконавчого комітету.
  2. Для попереднього розгляду питань, що вносяться до порядку денного 8-го засідання виконавчого комітету Новодністровської міської ради провести засідання постійно діючих комісій, відповідно:
  • 06.17р. о 1400год. засідання комісії з питань житла;
  • 06.17р. о 1500год. засідання комісії з питань оформлення права власності на об’єкти нерухомого майна суб’єктами господарювання;
  • 06.17р. о 1600 год. засідання комісії з питань архітектури;
  • 06.17р. о 1400год. засідання комісії з гуманітарних питань;
  • 06.17р. о 1500год. засідання комісії з питань економіки та фінансів;
  • 06.17р. о 1600год. засідання комісії з питань житлово-комунального господарства.
  1. Начальнику відділу організаційної роботи та зв’язків із громадськістю Здебняк Л.П.:

6.1. Ознайомити начальників управлінь, відділів міської ради з даним розпорядженням.

6.2. Забезпечити членів виконавчого комітету матеріалами проектів рішень та повідомити їх про час проведення засідань комісій та засідання виконавчого комітету Новодністровської міської ради.

1. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Міський голова                                                                            А.Болдашев