День захисту дітей в «Сонячній долині»

В День захисту дітей туристичний комплекс «Сонячна долина» приймав маленьких гостей – дітей пільгових категорій з усієї Чернівецької області. Службою у справах дітей Чернівецької обласної державної адміністрації для них була підготовлена святково-розважальна програма, в ході якої школярі мали змогу взяти участь у майстер-класах від провідних майстрів та фахівців з бойових мистецтв Буковини, покататися на катамаранах і електромобілях, випробувати свою спритність на «тарзанці» і батуті, відвідати зоопарк, розважитись з аніматорами. Участь у заході взяли майже 200 дітей, 10 з них – юні новодністровці. На завершення свята усім його учасникам були вручені пам’ятні подарунки та солодощі.

Людмила Маркова – начальник служби у справах дітей Новодністровської міської ради