Шановні працівники медичної галузі!

У нашому суспільстві немає, мабуть, такої людини, яка б не мала стосунку до медицини. Вам, шановні медики, ми довіряємо найдорожче ‑ свої життя і здоров’я. І ми вдячні, що ви відповідаєте на таку довіру старанням допомогти кожному пацієнту. Ваш професіоналізм, вірність своїй справі і високе служіння в ім’я і на благо людей дозволяють багатьом повертатися до активної діяльності, набувати впевненості у завтрашньому дні, заново відчувати радість і повноту життя. Ваша робота вимагає від вас не лише найсучасніших знань, високої кваліфікації та повної самовіддачі, але й найкращих людських якостей, адже важко чим-небудь замінити чуйне і уважне ставлення до хворої людини.

Тож з нагоди вашого професійного свята, шановні медики, бажаємо вам, аби щоденна праця на благо нашої громади завжди приносила задоволення й радість, а людська вдячність і шана надихали на подальші успіхи й професійні здобутки. Міцного вам здоров’я, віри у власні сили, щастя, натхнення та успіхів у вашій непростій, але такій важливій і шляхетній справі!

Міський голова Анатолій Болдашев

Секретар міської ради Наталія Кримняк