Юних інтелектуалів, ерудитів та митців вшанували в рамках загальноміського свята (+відео)


Традиція вшановувати юний потенціал, що плекається у навчальних закладах міста, народилася у Новодністровську давно. В рамках загальноміського свята «Юна еліта міста» відзначаються переможці та призери міжнародних, державних і обласних учнівських предметних олімпіад з базових дисциплін, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук, оглядів-конкурсів, мистецьких фестивалів, спортивних змагань та їхні наставники. За результатами 2016/2017 навчального року такої честі були удостоєні в різних номінаціях 56 школярів, двоє з яких вибороли три і більше нагороди всеукраїнського та обласного рівнів, 10 учнівських колективів та 33 педагоги, семеро з яких які протягом навчального року підготували по троє і більше переможців.

Нагороди винуватцям свята вручали міський голова, його заступники, секретар міської ради, керуючий справами та члени виконкому, начальник відділу гуманітарної політики.

В номінації «Інтелектуальна надія» відзнаки і пам’ятні подарунки отримали:

Муляр Михайло (10-Б кл., гімназія) за ІІ місце у Всеукраїнській учнівській олімпіаді з інформатики;

Мельничук Олександр (9 кл., Буковинський ліцей-інтернат) за ІІ місце у Всеукраїнській учнівській олімпіаді з інформаційних технологій;

Харабара Маріна (11-Б кл., гімназія) за ІІІ місце у Всеукраїнській учнівській олімпіаді з правознавства;

Козак Владислав (10-А кл. Буковинський ліцей-інтернат) за ІІІ місце у Всеукраїнській учнівській олімпіаді з правознавства;

Роїк Іван (11-Б кл., гімназія) за ІІІ місце у Всеукраїнській учнівській олімпіаді з економіки, за ІІІ місце в обласному конкурсі «Буковинські старти юних економістів»;

Калим Діана (11-Бкл., гімназія) за ІІІ місце у Всеукраїнській учнівській олімпіаді з історії та Гран-прі ІV обласного конкурсу «Знавці Біблії»;

Кос Дарія (11-А кл., гімназія) за ІІІ місце у Всеукраїнській учнівській олімпіаді з англійської мови;

Аксентюк Яна (11-А кл., ЗОШ ІІ-ІІІст.) за ІІІ місце у Всеукраїнській учнівській олімпіаді з трудового навчання.

 

В номінації «Юні науковці – дослідники, краєзнавці» відзначено:

Мовчан Анну (10-А кл., гімназія) за ІІІ місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу захисту науково-дослідницьких робіт в секції «Геологія»;

Шелудько Анну (3-Г кл., ЗОШ Іст.) за І місце у міському конкурсі-захисті науково-пошукових робіт в секції «Зоологія»;

Пошак Маргариту (4-А кл., ЗОШ Іст.) за І місце у міському  конкурсі-захисті науково-пошукових робіт в секції «Ботаніка»;

Яремчук Анну (4-А кл., ЗОШ Іст.) за ІІ місце у міському конкурсі-захисті науково-пошукових робіт в секції «Географічне краєзнавство»;

Ступакову Дар’ю (3-Г кл., ЗОШ Іст.) за ІІ місце у міському конкурсі-захисті науково-пошукових робіт в секції «Природознавство»;

Сокол Софію (4-В кл., ЗОШ Іст.) за ІІ місце у міському конкурсі-захисті науково-пошукових робіт в секції «Географічне краєзнавство»;

Ткаченка Олександра (4-Д кл., ЗОШ Іст.) за ІІ місце у міському конкурсі-захисті науково-пошукових робіт в секції «Історія».

 

В номінації «Юні програмісти, економісти, біологи, математики та знавці рідної мови » нагороджені:

Молошаг Аліна  (7-Акл., гімназія) за ІІ місце в обласному конкурсі «Байт» на кращу комп’ютерну програму серед учнів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів у  номінації «Навчально-демонстраційні програми»;

Дацюк Андрій (8-Б кл., гімназія) за ІІІ місце в обласному конкурсі «Байт» за кращу комп’ютерну програму серед учнів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів у номінації «Ігрові програми та бази даних»;

Цибульський Олександр (9 кл., гімназія) за І місце в обласному конкурсі «Буковинські старти юних економістів»;

Кирилюк Богдана (10-Б кл., гімназія) за ІІ місце в обласному конкурсі «Буковинські старти юних економістів» та перемогу в обласному конкурсі української декоративної творчості;

Рукавиця Ксенія (6-Б кл., гімназія) за ІІ місце у VII Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка;

Команда «Четвертий вимір» (учні 10-11 кл. гімназії) за ІІІ місце у обласному турнірі юних математиків;

Збірна команда «МАК» (учні 9-11 кл. ЗНЗ м.Новодністровськ) за ІІІ місце в обласному турнірі юних біологів.

 

Номінація «Сузір’я талантів». Нагороди отримали:

Чабан Анастасія (9-А кл., ЗОШ ІІ-ІІІ ст.) за І місце в обласному етапі Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси» у номінації «Літературна творчість»;

Зла Анна (11-А кл., гімназія) за І місце в обласному етапі Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси» у номінації  «Літературна творчість» та ІІІ місце у обласному конкурсі декламаторів прози і поезії Юрія Федьковича;

Кучанська Аліна (4-А кл., ЗОШ Іст.) за ІІ місце в обласному етапі Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси» у номінації  «Літературна творчість»;

Черватюк Ростислав (11-Б кл., гімназія) за ІІ місце в обласному етапі Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси» у номінації «Літературна творчість»;

Нуца Юлія (театральний гурток будинку дитячої творчості) за ІІ місце в обласному етапі Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси» у номінації «Літературна творчість»;

Пендрик Софія (літературна студія будинку дитячої творчості) за ІІІ місце в обласному етапі Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси» у номінації «Літературна творчість»;

Паращук Роман (літературна студія будинку дитячої творчості) за ІІІ місце в обласному етапі Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси» у номінації «Літературна творчість»;

Білоконь Оксана (7-Б кл., гімназія) за ІІІ місце в обласному етапі Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси» у номінації  «Літературна творчість» та як вихованка образотворчої студії будинку дитячої творчості – за ІІІ місце в обласному конкурсі юних дизайнерів;

Театральний колектив «Диво калинове» (ЗОШ ІІ-ІІІ ст.) за І місце в обласному етапі Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси» у номінації «Театральне мистецтво»;

Театральний колектив «Калейдоскоп» (ЗОШ І ст.) за ІІ місце в обласному етапі Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси» у номінації «Театральне мистецтво»;

Театральний колектив «Маска» (гімназія) за ІІ місце в обласному етапі Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси» у номінації «Театральне мистецтво»;

Театральний колектив «Веселка» (будинок дитячої творчості) за ІІ місце в обласному етапі Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси» у номінації «Театральне мистецтво»;

Шміляк Тетяна та Мошак Єва (10 кл., ЗОШ ІІ-ІІІ ст.) за ІІ місце в обласному етапі Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси» у номінації «Театральне мистецтво»;

Команда «Спектр» (ЗОШ ІІ-ІІІ ст.) за ІІІ місце в обласних змаганнях загонів юних інспекторів руху в номінації «Медицина»;

Коцюруба Віолета (8-А кл., гімназія) за ІІІ місце у обласному конкурсі декламаторів прози і поезії Юрія Федьковича;

Малджан Ксенія (зразковий художній колектив вокального гуртка «Промінь» будинку дитячої творчості) за ІІ місце у обласному фестивалі – конкурсі «Рідна пісня»;

Команда хлопців гімназії за ІІІ місце в обласному етапі Всеукраїнських змагань з футзалу «Шкільна футбольна ліга України».

 

Відзнаки в номінації «Декоративно-прикладне та образотворче мистецтво» отримали:

Бацура Ілля (гурток «Моделювання», будинок дитячої творчості) за ІІІ місце в обласному конкурсі юних дизайнерів;

Римар Олександра (гурток «Сувенірний», будинок дитячої творчості) за ІІ місце в обласній  конференції юних краєзнавців «Моя Батьківщина – Україна»;

Ватрич Юлія (гурток «Бісероплетіння», будинок дитячої творчості) за І місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу «Космічні фантазії» в секції «Бісероплетіння»;

Костюк Анастасія (гурток «Бісероплетіння», будинок дитячої творчості) за ІІ місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу «Космічні фантазії» в секції «Бісероплетіння»;

Півень Анастасія (гурток «Художня обробка соломки», будинок дитячої творчості) за ІІІ місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу «Космічні фантазії» в секції «Авторські фантазії про нашу планету та її гостей» та І місце у обласному етапі Всеукраїнської виставки-конкурсу науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість тобі, Україно!»;

Титовський Сергій (гурток «Моделювання», будинок дитячої творчості) за ІІ місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу «Космічні фантазії» в секції «Експонати з елементами електротехніки»;

Расенко Олена (гурток «Бісероплетіння», будинок дитячої творчості), переможець обласної новорічно-різдвяної виставки «Новорічна композиція»;

Сивак Дарія (гурток «Художня обробка соломки», будинок дитячої творчості), переможець обласної новорічно-різдвяної виставки «Новорічна композиція»;

Гончарук Ольга (гурток «Вишивка», будинок дитячої творчості), переможець обласного конкурсу української декоративної творчості;

Полякова Ольга (гурток «Вишивка», будинок дитячої творчості) за ІІ місце у обласній виставці – конкурсі «Галерея мистецтв» у номінації «Декоративно-ужиткове мистецтво»;

Віхтик Анна (гурток «Образотворча студія», будинок дитячої творчості) за ІІ місце у І турі ІІ Міжнародного українсько-литовського конкурсу малюнків «Здай кров заради життя»;

Московчук Марина (гурток «Сувенірний», будинок дитячої творчості) за ІІІ місце у обласному етапі Всеукраїнської виставки – конкурсу науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість тобі, Україно!»;

Куцька Анастасія (гурток «Художня обробка соломки», будинок дитячої творчості) за ІІ місце в обласному конкурсі дитячо-юнацької творчості «Безпека у житті, життя у безпеці».

 

В номінації «Майстри проектної діяльності» нагороджені переможці фестивалю інноваційної освіти «Відкривай Україну», які за результатами Всеукраїнського дитячого голосування ввійшли «В топ 20 шкільних ідей проектів України» та «Топ 10 шкільних проектів Західного регіону, – команди «Гарячі серця» (ЗОШ ІІ – ІІІст.) та «Teen heroes» (гімназія).

 

«Ерудитами року 2017» визначаються учні, які здобули 3 і більше нагороди Міжнародного, Всеукраїнського та обласного рівнів.

Калим Андріан (9 кл., гімназія), який здобув чотири перемоги: ІІІ місце у Всеукраїнській учнівській олімпіаді з географії, ІІІ місце у Всеукраїнській учнівській олімпіаді з історії, ІІІ місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу – захисту науково-дослідницьких робіт в секції «Історія України», Гран-прі ІV обласного конкурсу «Знавці Біблії»;

Боднар Варвара (5-Б кл., гімназія та гурток «Сувенірний» будинку дитячої творчості) отримала чотири перемоги: ІІ місце в обласному конкурсі юних дизайнерів; ІІ місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу «Космічні фантазії», переможець обласної новорічно-різдвяної виставки «Новорічна композиція», І місце у обласній виставці – конкурсі «Галерея мистецтв» у номінації «Образотворче мистецтво».

 

Відзначено також номінацію «Випускник – 2017» – переможці Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін, Всеукраїнського конкурсу захисту науково-дослідницьких робіт, Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси», обласного конкурсу декламаторів прози і поезії Юрія Федьковича та конкурсу «Знавці Біблії»: Харабара Маріна, Роїк Іван, Калим Діана, Кос Дарія, Аксентюк Яна, Зла Анна, Черватюк Ростислав, Матвієнко Максим, Білоконь Дарія, Лотоцька Дарія, Димитрюк Дарія.

 

В номінації «Талант і майстерність» визнання отримали педагоги, які підготували юних ерудитів, інтелектуалів та митців:

Лазаренко Світлана Миколаївна – вчитель історії Новодністровської гімназії, вчитель вищої категорії, вчитель-методист;

Уманець Алла Іванівна – вчитель географії Новодністровської гімназії, вчитель вищої категорії, вчитель-методист;

Біла Наталія Дмитрівна – вчитель трудового навчання Новодністровської загальноосвітньої школи ІІ-ІІІ ступенів, вчитель вищої категорії, старший вчитель;

Рожко Жанна Іванівна – вчитель хімії та біології Новодністровської гімназії, вчитель вищої категорії, вчитель – методист;

Студена Роксолана Іванівна – вчитель інформатики Буковинського ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою, вчитель вищої категорії;

Боднарчук Надія Петрівна – вчитель математики Новодністровської гімназії, вчитель вищої категорії, старший учитель;

Білоконь Оксана Миколаївна – вчитель англійської мови Новодністровської гімназії, вчитель вищої категорії, старший учитель;

Бойчук Руслан Миколайович – вчитель правознавства Буковинського ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою, спеціаліст ІІ категорії;

Гнатюк Світлана Миколаївна – педагог-організатор та вчитель образотворчого мистецтва Новодністровської гімназії, вчитель-спеціаліст;

Лісневська Наталія Миколаївна – вчитель історії Новодністровської гімназії, вчитель вищої категорії, вчитель – методист;

Квятковська Наталія Миколаївна – заступник директора з навчально-виховної роботи Новодністровської загальноосвітньої школи ІІ-ІІІ ступенів, спеціаліст вищої категорії;

Процюк Ольга Василівна – вчитель української мови та літератури Новодністровської гімназії, вчитель вищої категорії, старший учитель;

Солоненко Світлана Миколаївна – вчитель української мови та літератури Новодністровської гімназії, вчитель вищої категорії, старший учитель;

Долинна Світлана Григорівна – заступник директора Новодністровського будинку дитячої творчості, керівник літературної студії;

Громова Світлана Мирославівна – керівник театрального гуртка Новодністровського будинку дитячої творчості;

Андрощук Марія Вікторівна – педагог-організатор Новодністровської загальноосвітньої школи І ступеня;

Білоконь Світлана Василівна – вчитель початкових класів Новодністровської загальноосвітньої школи І ступеня, вчитель вищої категорії;

Лапчук Любов Василівна – вчитель початкових класів Новодністровської загальноосвітньої школи І ступеня, вчитель вищої категорії;

Химич Лідія Віталіївна – вчитель початкових класів Новодністровської загальноосвітньої школи І ступеня, вчитель вищої категорії;

Фаріон Аліна Володимирівна – вчитель початкових класів Новодністровської загальноосвітньої школи І ступеня, вчитель ІІ категорії;

Власюк Наталія Петрівна – вчитель музики Новодністровської загальноосвітньої школи ІІ-ІІІ ступенів, вчитель вищої категорії;

Рожко Михайло Васильович – керівник зразкового художнього колективу вокального гуртка «Промінь» Новодністровського Будинку дитячої творчості;

Олійник Олександр Миколайович – вчитель фізичної культури Новодністровської гімназії, спеціаліст ІІ категорії;

Войчук Галина Іванівна – керівник гуртків «Крій та шиття», «В’язання» Новодністровського будинку дитячої творчості;

Химич Наталія Леонідівна – керівник образотворчої студії Новодністровського будинку дитячої творчості;

Калим Альона Олександрівна – вихователь дошкільного навчального закладу « Ромашка».

Три і більше переможців мають педагоги:

Трофанюк Олена Володимирівна – керівник гуртків «Бісероплетіння» та «Вишивка» Новодністровського будинку дитячої творчості, підготувала за навчальний рік 6 переможців Всеукраїнського конкурсу «Космічні фантазії», обласної виставки-конкурсу «Галерея мистецтв», обласної новорічно-різдвяної виставки «Новорічна композиція», обласного конкурсу української декоративної творчості;

Білава Валентина Петрівна – вчитель економіки Новодністровської гімназії, вчитель вищої категорії, вчитель-методист, підготувала за навчальний рік переможця Всеукраїнської учнівської  олімпіади з економіки та 3 переможців обласного конкурсу «Буковинські старти юних економістів»;

Здібняк Світлана Григорівна – керівник гуртка «Сувенірний» Новодністровського будинку дитячої творчості, підготувала за навчальний рік 5 переможців: переможця обласного етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість тобі, Україно!», переможця обласної конференції юних краєзнавців «Моя Батьківщина – Україна», переможців Всеукраїнського конкурсу «Космічні фантазії» та обласного конкурсу юних дизайнерів, переможця обласної новорічно-різдвяної виставки «Новорічна композиція»;

Борейко Юлія Юріївна – педагог-організатор загальноосвітньої школи ІІ-ІІІ ступенів, підготувала за навчальний рік 3 переможців: переможця обласного етапу Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси», переможців обласних змагань загонів юних інспекторів руху в номінації «Медицина», переможців фестивалю інноваційної освіти «Відкривай Україну!»;  

Муляр Зоя Іванівна –  вчитель інформатики Новодністровської гімназії, вчитель вищої категорії, старший учитель, підготувала за навчальний рік 3 переможців: переможця Всеукраїнської учнівської  олімпіади з інформатики та 2 переможців обласного конкурсу «Байт» на кращу комп’ютерну програму серед учнів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів;

Ткачук Антоніна Анатоліївна – керівник гуртка «Художня обробка соломки» Новодністровського будинку дитячої творчості, підготувала за навчальний рік 3 переможців: переможця у Всеукраїнському конкурсі «Космічні фантазії», переможця обласного етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість, тобі Україно!», переможця обласної новорічно-різдвяної виставки «Новорічна композиція»;

Серевко Руслана Вікторівна – вчитель української мови та літератури Новодністровської гімназії, вчитель вищої категорії, старший учитель, підготувала за навчальний рік 3 переможців: переможця VII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка та 2 переможців обласного етапу Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси».

Щирість, гордість, вдячність і повага переплелися на святі з вірою в те, що всі його учасники здібні і талановиті діти та творчі педагоги і надалі приноситимуть славу нашому рідному місту. А миру, щастя, радості і добра бажали всім ведучі свята Анастасія Скутельник та Ростислав Черватюк.