Отримувачі субсидій чи боржники? Фахівці обіцяють з’ясувати (+відео)

Більше сотні новодністровців, отримавши в червні рахунки за використану в попередньому місяці електроенергію, дізналися, що їм перестали надавати субсидію. Разом з тим людей також попередили, що оплатити за рахунками необхідно якнайшвидше, інакше постачання електроенергії їм буде припинено. Не погоджуючись і з рахунками, і з ситуацією, група мешканців міста звернулася до Новодністровської міської ради.

Під час цієї зустрічі міський голова Анатолій Болдашев запевнив, що субсидії були нараховані згідно чинного законодавства і чому РЕМ виставив рахунки громадянам, які не використали перераховані державою кошти, наразі незрозуміло. Адже платити потрібно лише тим, хто дійсно вийшов за рамки призначеної субсидії. У зв’язку з цим Анатолій Іванович запропонував перш за все з’ясувати в Сокирянському РЕМ усі деталі порушеного питання стосовно кожного із заявників. У разі, якщо дії енергетиків виявляться неправомірними, міський голова пообіцяв підтримку в ініціюванні судового позову.

І вже наступного дня заступник міського голови Анатолій Білоткач, начальник УПСЗН Геннадій Магденко та начальник юридичного відділу Олександр Богачук побували на прийомі у начальника Сокирянського РЕМ Івана Рибака. Він підтвердив, що справді 118-ом мешканцям м.Новодністровськ були надіслані повідомлення про заборгованість і попередження про можливе відімкнення від мережі. Чому так сталося – з’ясовували спеціалісти і дійшли висновку, що кожну справу слід розглядати персонально. Іван Миколайович також зауважив, що РЕМ часто є виконавцем розпоряджень, які надходять від ПрАТ «ЕК “Чернівціобленерго». Отож, для досягнення компромісного рішення, необхідно залучати також фахівців і цієї структури. Наразі домовлено, що начальник абонентного відділу «Чернівціобленерго» Олена Литвина приїде до Новодністровська, де буде організовано зустріч із споживачами, які вважають виставлені рахунки неправомірними. А поки питання буде вирішуватися, начальник Сокирянського РЕМ Іван Рибак пообіцяв не припиняти електропостачання жодному із новоявлених боржників.

Про дату і час проведення зустрічі з представником ПрАТ «ЕК “Чернівціобленерго» буде повідомлено додатково.