Шановні новодністровці, дорогі краяни!

Сьогодні ми вкотре відзначаємо День народження нашого міста, міста початок історії якого не загубився у віках, а чітко визначився офіційним документом ‑ наказом Міністра енергетики про створення дирекції Дністровського гідровузла. Це було у 1973 році і з цього почалося будівництво каскаду Дністровських ГЕС та ГАЕС, а разом з ними – молодого міста енергетиків.

З усіх куточків величезної держави їхали і їхали на будову люди. Вони ‑ сміливі і мужні, працьовиті і умілі, не боялися ні важкої праці, ні некомфортних умов проживання, ніщо не злякало тих, кого ми сьогодні шанобливо називаємо ветеранами праці. Велика дяка усім, хто своїм особистим внеском в розбудову міста створили все, що ми сьогодні маємо.

Почату справу продовжують нові покоління трудівників, кожен з яких працюючи у своїй сфері, привносить свою частку в розвиток і процвітання Новодністровська – чи то на виробництві, чи в бюджетних закладах, чи розпочавши власний бізнес. Усі разом ми забезпечуємо впевнений поступ громади. І за це велике спасибі усім добрим людям – працьовитим і небайдужим, сумлінним і впевненим в успіху.

Тож з нагоди нашого спільного свята бажаємо вам передусім міцного здоров’я, благополуччя і всіляких гараздів. Нехай мир і злагода завжди живуть у ваших оселях, а у нашому спільному домі – Новодністровську – панує успіх і радість!

Міський голова Анатолій Болдашев

Секретар міської ради Наталія Кримняк