«Соціальні» кошти в дії

У 2006 році між Новодністровською міською радою та ще тоді ВАТ «Укргідроенерго» був підписаний договір про участь компанії в дольовому фінансуванні основних фондів об’єктів соціального призначення в м.Новодністровськ.

У квітні місяці за переліком 2016 року на рахунок Новодністровської міської ради від ПрАТ «Укргідроенерго» надійшло 14,5млн.грн. із невикористаної торік суми. Попередньо кошти були розподілені за потребами. Більшість їх стосуються реконструкції споруд житлового фонду та бюджетних установ, що передбачає виготовлення ПКД (замовлення документації здійснюється за умови наявності на рахунку замовника коштів).

Наразі кошти освоюються за різними напрямками. Уже завершено реконструкцію покрівель на будинках №6 та 11 м-ну «Сонячний», проводиться заміна покрівлі на будинку №24С.

На черзі ‑  та 17С та 23С. Роботи здійснює ТОВ «Сакура».

Також у житлових будинках здійснюється заміна систем водопостачання. ТОВ «Поліс-Ч», яке вже зарекомендувало себе як надійний партнер і добросовісний виконавець, закінчило роботу в будинках №№2 і 3 м-ну «Діброва», і працює в 4Д. З часу спорудження ці будинки ще не бачили капітального ремонту інженерних мереж, тому в підвалах стан аварійний. Виконавець робіт зараз проводить нову мережу, не зачіпаючи стару розводку. Відтепер мешканці матимуть можливість перекривати один окремо взятий стояк, замість того, щоб обезводжувати цілий будинок.

За півтора місяці ТОВ «Поліс-Ч» обіцяє провести ремонт у п’ятьох будинках та в кількох бюджетних установах.

Ще за кошти ПрАТ «Укргідроенерго» проводиться заміна електромереж у бюджетних установах міста із заміною на енергоощадні led-лампи. Підрядник цих робіт ‑ ТОВ «Променергобудсервіс» (директор Войтенко С.Р.) наразі приступив до робіт у ЗОШ І ступеня.