До дня професійного свята грамотами міської відзначили сумлінність і відповідальність бухгалтерів

Відповідно до Указу Президента України №662/2004 від 18.06.2004р, 16 липня визначено Днем бухгалтера. Ця шанована професія охоплює по всій країні цілу армію економічно і юридично грамотних людей з вищою освітою, які досконало знають комп’ютерні програми та сучасне законодавство, володіють дипломатичністю і скрупульозністю, мобільністю і пунктуальністю. Адже саме на бухгалтерів покладається відповідальність за прийняття економічних рішень, які дозволяють досягати максимальної ефективності від використання ресурсів будь-якого підприємства. Всі представники цієї нелегкої професії і кожен зокрема трудиться задля блага передусім свого підприємства, організації чи установи, а, значить, і всієї держави.

Чимало таких сумлінних, відповідальних, виважених і досвідчених людей працює і на підприємствах та в установах нашого міста. Усім їм з нагоди професійного свята Дня бухгалтера – подяка за терпеливість, добросовісність та фаховість, що допомагають їм у виконанні щоденної роботи. Окремі представники бухгалтерської справи були нагороджені почесними грамотами Новодністровської міської ради: Марія Іванівна Каверіну ‑ головного бухгалтера ПП «Мітакс», Наталя Василівна Гаврильцева – головний бухгалтер ТОВ «Мехтрансбуд», Христина Іванівна Філімонюк ‑ начальник відділу інвестицій та енергоефективності Новодністровської міської ради, Лілія Василівна Марецька – головний бухгалтер Територіального центру соціального обслуговування у м.Новодністровськ, Оксана Володимирівна Щаслива-Уманець ‑ економіст Новодністровської міської лікарні, Альона Володимирівна Войт ‑ бухгалтер централізованої бухгалтерії відділу гуманітарної політики Новодністровської міської ради, Світлана Михайлівна Глушко – головний бухгалтер централізованої бухгалтерії відділу культури Новодністровської міської ради.

Під час вручення грамот заступники міського голови Микола Козак і Анатолій Білоткач та керуючий справами виконкому Борис Петрик побажали нагородженим здоровя, терпіння, благополуччя та мирного неба – усім.