Про перенесення скликання 35-ї (позачергової) сесії VIІ скликання Новодністровської міської ради

Новодністровський міський голова

02 серпня 2017 р. №190-р м. Новодністровськ

Відповідно до п.4 ст.46,50 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, у зв’язку з вибуттям міського голови на нараду в Чернівецьку обласну державну адміністрацію з питань будівництва обʼєктів соціальної сфери та прийняття участі в громадських слуханнях щодо намірів та економічних наслідків будівництва другої черги Дністровської ГАЕС:

1. Перенести засідання 35-ї (позачергової) сесії VIІ скликання Новодністровської міської ради на 07 серпня 2017 року. Засідання провести в залі засідань міської ради. Початок о 1700год.
  2. Провідному спеціалісту відділу організаційної роботи та зв’язків із громадськістю Рачинській М.В. повідомити депутатів та запрошених про перенесення 35-ї (позачергової) сесії Новодністровської міської ради VІI скликання.

Міський голова А.Болдашев