Про проведення дев’ятого засідання виконавчого комітету Новодністровської міської ради

Новодністровський міський голова

02 серпня 2017 р. № 189-р м. Новодністровськ

Відповідно до ст.53 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про доступ до публічної інформації» та у зв’язку з відсутністю кворуму членів виконавчого комітету Новодністровської міської ради 02.08.2017 року.

1. Провести дев’яте засідання виконавчого комітету Новодністровської міської ради 16 серпня 2017 року.

Місце проведення – зала засідань міської ради

Початок роботи – 1400 год.

1. Провідному спеціалісту відділу організаційної роботи та зв’язків із громадськістю Рачинській М.В.:

2.1. Ознайомити начальників управлінь, відділів міської ради з даним розпорядженням.

2.2. Повідомити членів виконавчого комітету про проведення 9-го засідання виконавчого комітету Новодністровської міської ради.

1. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Міський голова А.Болдашев