Керуюча компанія індустріальним парком «Новодністровськ» взялася за роботу

4 серпня Віталій Чорноусенко, директор ПАТ «Гравітон», яке визнано переможцем конкурсу з вибору керуючої компанії індустріальним парком «Новодністровськ», побував у Новодністровській міській раді і поспілкувався з міським головою Анатолієм Болдашевим та профільними спеціалістами виконавчого апарату міськради. Мету свого візиту пояснив так: «Ми вже опрацювали з потенційними інвесторами певний об’єм інформації. Наразі для наших фахівців – архітекторів, будівельників, економістів, потребуються ще деякі відомості. Маємо отримати деталізовану інформацію стосовно земельних ділянок і технічного стану приміщень що увійшли до індустріального парку. Також потрібно визначитись стосовно необхідних для функціонування індустріального парку комунікацій. Наразі визначаються об’єми будівельних робіт та інші заходи, що будуть проведені в рамках проекту. Одним словом, складаємо дорожню карту щодо реалізації наших задумів стосовно індустріального парку «Новодністровськ» на найближчий час.»