Поховання новодністровців уже проводяться на новому цвинтарі

Міське кладовище давно вже вичерпало свій ресурс і ця проблема надзвичайно гостро стояла для новодністровської влади і громади впродовж останніх років. Наразі питання вирішене. Цього вдалося досягти шляхом обміну з власниками земельних ділянок, що знаходяться поруч з діючим кладовищем, на ділянки, які передбачені генеральним планом міста для будівництва житлових будинків і господарських споруд (котеджів). Таких, згідно рішення сесії Новодністровської міської ради, зарезервовано дев’ять. Наразі укладено два договори намірів щодо обміну на ділянки площею 0,15 та 0,22га. Загалом нова площа, де знаходитимуть вічний спочинок новодністровці, матиме більше двох гектарів, тобто буде більшою, ніж старе кладовище. Місце освячене і вже проводяться захоронення.