Депутатський запит Білоткача А.І.

Міському голові Болдашеву А.І.

Депутата міської ради Білоткач А.І.

Депутатський запит

Відповідно до ч.1 ст.21 Закону України “Про статус депутатів місцевих рад», з метою розвитку міжнародного співробітництва для досягнення економічних і соціальних результатів, прошу включити в порядок денний засідання тридцять сьомої сесії 7 скликання Новодністровської міської ради, яка відбудеться 31 серпня 2017 року, питання «Про внесення змін до рішення міської ради від 23 березня 2017 року № 73 «Про затвердження Комплексної програми розвитку міжнародного і транскордонного співробітництва, європейської інтеграції м. Новодністровськ на 2017-2018 роки».

Депутат міської ради А. Білоткач

Скачати проект: Про внесення змін у Комплексну програму розвитку міжнародного і транскордонного співробітництва, європейської інтеграції м. Новодністровськ на 2017-2018 роки»