Відзначили спортсменів


Напередодні Дня фізичної культури та спорту, який цьогоріч припав на 9 вересня, до зали засідань Новодністровської міської ради були запрошені прихильники здорового способу життя, що на професійному рівні чи на громадських засадах піднімають рівень фізичної культури в місті. Усіх присутніх привітав заступник міського голови Микола Козак, подякував сподвижникам спорту за активну діяльність, завдяки якій формується позитивний імідж міста та побажав нових блискучих перемог. Микола Андрійович також зазначив, що задля більш ефективної роботи з розвитку професійного та впровадження масового спорту Новодністровською міською радою було створено окрему структурну одиницю ‑ відділ молоді та спорту, на який покладено повноваження вирішувати усі питання, пов’язані з розвитком даної сфери життєдіяльності громади міста.

Начальник цього відділу міської ради Тетяна Зубець також привітала присутніх і запевнила, що всі зусилля будуть направлені на вирішення проблем, яких накопичилось в даній галузі чимало. «Дуже важливо, що спорт у нашому місті перестає бути другорядним, – сказала Тетяна Володимирівна. ‑ Важко обіцяти, що вирішиться все і одразу, але, принаймні, ми всі разом намагатимемось піднімати планку.»

Благо, що однодумців є немало. Це люди, які давно і наполегливо працюють на поприщі здорового способу життя, які вже мають досягнення, але й не втрачають стремління добиватися кращих результатів, які попри усі перешкоди підвищують рівень фізичної культури в місті. Для таких ентузіастів з нагоди Дня фізичної культури і спорту були приготовлені особисті відзнаки.

За вагомий внесок у розвиток фізичної культури та спорту міста Новодністровськ, високу професійну майстерність, особисті спортивні досягнення Почесними грамотами Новодністровської міської ради нагороджені:

МЕЛЬНИК Микола Мирославович – кандидат у майстри спорту з веслування, чемпіон України та багаторазовий призер чемпіонатів 2017 року;

БОЛГАРСЬКИЙ Дмитро Олексійович ‑ кандидат у майстри спорту з веслування, чемпіон України та багаторазовий призер чемпіонатів 2017 року;

ДУШКЕВИЧ Владислав Венедиктович – майстер спорту СРСР, призер чемпіонату світу, дворазовий чемпіон СНД, володар кубка України, тренер з греко-римської боротьби та самбо.

За вагомий внесок у розвиток фізичної культури та спорту міста Новодністровськ, високу професійну майстерність і сумлінну працю Почесними грамотами Новодністровської міської ради нагороджені:

ДРИГАН Іван Васильович – вчитель фізичної культури;

БІЖАН Ігор Миколайович – вчитель фізичної культури;

ОЛІЙНИК Олександр Миколайович – вчитель фізичної культури.

За високу професійну майстерність, плідну співпрацю з розвитку та популяризації спорту, багаторічну сумлінну працю, підготовку чемпіонів України та призерів всеукраїнських змагань Почесними грамотами Новодністровської міської ради нагороджені:

ОСИПЕНКО Олена Іванівна – голова громадської організації «Федерація Чернівецької області з веслування на байдарках та каное»;

ОСИПЕНКО Сергій Костянтинович – тренер-викладач з веслування на байдарках та каное.

За вагомий внесок у розвиток фізичної культури та спорту міста Новодністровськ, високу професійну майстерність, особисті спортивні досягнення Почесною грамотою Новодністровської міської ради нагороджений

СУХИЙ Олександр Васильович – тренер-викладач з веслування на байдарках, майстер спорту України, призер олімпіади серед майстрів 2017 року.

За активну громадську позицію, особистий внесок у розвиток фізичної культури та спорту, підтримку спортивного руху у місті Новодністровськ Подяками Новодністровської міської ради відзначені:

МАСЛЮК Денис В’ячеславович – спонсор, директор компанії «Віза-Центр»;

ФІЛІПОВИЧ Олег Юрійович – директор Новодністровської філії Консорціуму НВО «Укргідроенергобуд»;

ГОВЯЗОВ Олег Володимирович – громадський активіст, тренер і організатор дитячої футбольної команди;

БЕРЕЗОВСЬКИЙ Віктор Васильович – громадський активіст, діяч з розвитку шахового спорту;

ГОРОХОВ Андрій Борисович – директор спортивного клубу «Повер-Енергія»;

КРУТІЙ Олександр Васильович – громадський діяч, меценат.

За активну життєву позицію, багаторічну сумлінну працю та особистий внесок у розвиток фізичної культури і спорту міста Новодністровськ Подяками Новодністровської міської ради відзначені:

КОЗЛОВСЬКА Світлана Терентіївна – тренер-викладач з художньої гімнастики;

ЛІННИК Наталія Юріївна – тренер-викладач з художньої гімнастики;

БІДНА Світлана Дмитрівна – тренер-викладач з баскетболу;

МИГАЛЕНЮК Володимир Васильович – тренер-викладач з футболу;

БІЖАН Олена Володимирівна – вчитель фізичної культури;

МУЛЯР Марина Михайлівна – інструктор з фізичного виховання ДНЗ.

За активну життєву позицію, сумлінну працю та особистий внесок у розвиток фізичної культури та спорту міста Новодністровськ Подяками Новодністровської міської ради відзначені:

СОЛЬСЬКИЙ Руслан Іванович – тренер з бойових мистецтв;

ІВАСЮК Анастасія Миколаївна – тренер з фітнесу;

За активну життєву позицію, популяризацію здорового способу життя та особисті високі спортивні досягнення Подяками Новодністровської міської ради відзначені:

МІКУЛИНСЬКИЙ Ілля Сергійович – чемпіон області з бойових мистецтв;

ХИМИЧ Андрій Ігорович – чемпіон області з бойових мистецтв;

ЗАХАРЧУК Святослав – переможець турнірів з бойових мистецтв;

ЧУЧКО Павло – переможець турнірів з бойових мистецтв.

ХАЯН Михайло – переможець Всеукраїнських змагань серед ДЮСШ «Стрімкі човни»;

РИБАК Євген ‑ переможець Всеукраїнських змагань серед ДЮСШ «Стрімкі човни»;

ГОРЕНЧУК Роман – призер Всеукраїнських змагань серед ДЮСШ «Стрімкі човни».

Звісно, що нагороджені ‑ це далеко не всі новодністровські ентузіасти, які щиро уболівають і реальними справами підтримують розвиток спорту у місті. Тому всім їм – честь, хвала і дяка!