Любові Марківні Моргуненко – 95!

З подарунками, квітами, солодощами та щирими віншуваннями завітали 18 вересня представники міської ради та громадськості до Любові Марківни Моргуненко, якій сьогодні виповнилося 95 років.

Любов Марківна – Почесний ветеран України, учасник бойових дій Великої Вітчизняної війни, підполковник у відставці, що має 8 бойових нагород. Ще зовсім юною, двадцятилітньою дівчиною вона освоїла геть нежіночу професію водія і пройшла на «Студебеккері» фронтовими дорогами не одну сотню кілометрів. Там же, на фронті, зустріла і свою долю – Федора Харлампійовича, з яким у парі прожила майже 73 роки.

Після війни вони разом піднімали країну з руїн – він на будовах, вона на освітній ниві. А головне – збудували міцну сім’ю, виростили дочок, продовжили славний рід. Переймаючись проблемами своїх однополчан, Любов Марківна Моргуненко понад 30 років очолювала Раду ветеранів міста Новодністровськ.

За блискучий приклад активної громадської позиції, який впродовж років надихає нові й нові покоління новодністровців оптимізмом та ініціативністю, дякував Любові Марківні в день її народження заступник міського голови Микола Козак і вручив в подарунок сертифікат на 5 000грн. Секретар міської ради Наталя Кримняк відзначила, що найбільше захоплює життєвий подвиг шанованої ювілярки – подвиг вірності, мудрості, подвиг любові. Директор міського музею Галина Разгонюк, вітаючи Любов Марківну, пригадала світлу пам’ять її покійного чоловіка Федора Харлампійовича та настанову, яку він давав своїй дружині ‑ неодмінно відсвяткувати 100-літній ювілей. Любов Марківна, у свою чергу, побажала гостям здоров’я та миру.