21 вересня весь світ відзначає Міжнародний день миру!

Згідно з резолюцією Генеральної Асамблеї ООН від 30 листопада 1982 року, 21 вересня весь світ відзначає Міжнародний день миру. У цей день всім державам і народам, які беруть участь у збройних конфліктах, пропонується скласти зброю і припинити військові дії. Організація Об’єднаних Націй таким чином привертає увагу до різнобічної роботи в підтримку миру і спонукає окремих людей, групи та громади на всій планеті до осмислення проблем миру, обміну інформацією і практичним досвідом діяльності для його досягнення.

Події останніх років зумовили небувалу актуальність Міжнародного дня миру для українців. Уже другий рік поспіль вихованці ЗНЗ ІІ – ІІІст., підхопивши традицію відзначати цей день, приходять до Новодністровської міської ради з заявою, що дітям потрібен мир.