Новодністровська міська рада повторно оголошує конкурс на заміщення вакантної посади: начальника інспекції державного архітектурно-будівельного контролю. Вимоги до претендентів: повна вища освіта відповідного професійного спрямування (будівництво та архітектура або право) за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра або спеціаліста; стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та/або державній службі на керівних посадах не менше 3 років … Читати далі Новодністровська міська рада повторно оголошує конкурс на заміщення вакантної посади: начальника інспекції державного архітектурно-будівельного контролю.