Про проведення тринадцятого засідання виконавчого комітету Новодністровської міської ради

Новодністровський міський голова

03 жовтня  2017 р. №       _ м. Новодністровськ

Відповідно до ст.53 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про доступ до публічної інформації»:

1. Провести тринадцяте засідання виконавчого комітету Новодністровської міської ради 01 листопада 2017 року.

Місце проведення – зала засідань міської ради

Початок роботи – 1400 год.

1. На розгляд виконавчого комітету винести такі питання:
  1. Про коригування тарифів на житлово-комунальні послуги по будинку 13 мікрорайону «Сонячний»
  2. Про встановлення режиму роботи об’єкту сфери послуг(за заявою фізичної особи – підприємця Луніної Л.П.)
  3. Про встановлення тарифів на послуги водопостачання та водовідведення, які надаються ДКП «Управління «Тепловодоканал»
  4. Про встановлення тарифів на теплову енергію, що виробляється ДКП «Управління «Тепловодоканал», для бюджетних установ міста
  5. Про приватизацію державного житлового фонду громадянами міста (за заявами Химич Г.І., Гуцол Л.В.)
  6. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 20.08.2010р. №188/8 «Про затвердження списків членів гаражних товариств «Лісний», «Сонячний», «Луч» згідно поданих списків головами гаражних товариств» (за заявою Завірського М.М.)
  7. Про надання матеріальної допомоги

1. Визначити відповідальних за підготовку питань та проектів рішень

Сабаш С.В. – питання №1,2,3,4

Батракова М.С. – питання №5

Черватюк М.О. – питання №6

Магденко Г.Б. – питання №7

1. Виконавцям надавати на засідання комісій завізовані проекти рішень виконкому згідно Регламенту виконавчого комітету.
  2. Для попереднього розгляду питань, що вносяться до порядку денного 13-го засідання виконавчого комітету Новодністровської міської ради провести засідання постійно діючих комісій, відповідно:
  • 24.10.17р. о 1400 год. засідання комісії з питань житла;
  • 24.10.17р. о 1500 год. засідання комісії з питань оформлення права власності на об’єкти нерухомого майна суб’єктами господарювання;
  • 24.10.17р. о 1600 год. засідання комісії з питань архітектури;
  • 25.10.17р. о 1400 год. засідання комісії з гуманітарних питань;
  • 25.10.17р. о 1500 год. засідання комісії з питань економіки та фінансів;
  • 25.10.17р. о 1600 год. засідання комісії з питань житлово-комунального господарства.
  1. Начальнику відділу організаційної роботи та зв’язків із громадськістю Здебняк Л.П.:

6.1. Ознайомити начальників управлінь, відділів міської ради з даним розпорядженням.

6.2. Забезпечити членів виконавчого комітету матеріалами проектів рішень та повідомити їх про час проведення засідань комісій та засідання виконавчого комітету Новодністровської міської ради.

1. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Заступник міського голови М.Козак