20 – 21 жовтня ‑ «Дні Словаччини у Новодністровську – 2017» (+програма заходів)

За участю представників Посольства Словаччини в Україні, Генерального консульства Словаччини у м.Ужгород, Посольства Норвегії в Україні, офіційних делегацій та творчих колективів з міст-побратимів м.Новодністровськ ‑ Ґельниці (Словаччина) і Беч (Польща) та інших шанованих гостей.

Організатори:

Новодністровська міська рада

ГО/Асоціація FEMAN (Cловаччина)

Обласна державна адміністрація Чернівецької області

ГО УЄТ «Тандем» (Україна)

Ключовою в програмі заходів визначено Міжнародну конференцію на тему «Можливості розвитку транскордонного співробітництва між Словаччиною та Україною», яка відбудеться в п’ятницю 20 жовтня в залі засідань Новодністровської міської ради. Організаційний внесок за участь в конференції становить 150грн.
Про свою участь просимо повідомити організаторів заходу до 16 жовтня: за ел.адресою: crossbordernovo@gmail.com.
Координатор проекту: Остафій Георгій (тел.:0972613334)

21 жовтня на центральній алеї міста (Новодністровський Бродвей) відбудуться масові заходи. В програмі заходів:
– виставка-продаж робіт майстрів народного мистецтва та промислів, дитячої творчості (гончарства, живопису, вишивки, сувенірів);
– презентація словацької кухні та української продукції (вино, сир, мед, пиво);
– спортивні змагання (петанк, шахи);
– конкурс дитячих малюнків на асфальті;
– танцювальні флеш-моби;
– концертна програма за участю українських та словацьких колективів народної творчості;
– родзинка дня – «Новодністровське божоле» ‑ презентація досягнень виноробів зі Словаччини, Молдови та України, дегустація і продаж токайських вин зі Словаччини, конкурс на краще червоне  вино.

Для учасників ярмарки (продавців) передбачається організаційний внесок в розмірі 200грн.
Про бажання взяти участь у заходах просимо повідомити до 19 жовтня:
за ел.адресою: radadncv@ukr.net або за тел.: (03741) 3-11-54; 3-15-45.

Завантажити: Програма «Дні Словаччини у м.Новодністровськ – 2017»