Щиро вітаю Вас із Днем українського козацтва, що став для всіх нас Днем захисника України і святом Покрови Пресвятої Богородиці!

Ці дві надзвичайно урочисті дати нерозривно пов’язані між собою, символізуючи собою зв’язок поколінь і давню традицію. Історія українського козацтва – це одна з найвизначніших сторінок життя нашого народу, а Пресвята Богородиця вважалася покровителькою і заступницею славного війська козацького та всього українського народу. Тому сьогодні ми звертаємось до Матері Божої з проханням про мир, добро благополуччя, гідне і щасливе майбутнє України. Хай сходить на людей благодать, а наші душі щоб наповнювалися любов’ю, щирістю і всепрощенням.

Від усього серця вітаємо новодністровців з цими знаменними святами! Сердечно бажаємо щастя, радості, добра та наснаги на успішні починання на користь Вітчизни. Нехай єднає нас незгасне світло віри і допомагає високе покровительство Пресвятої Богородиці.

міський голова Анатолій Болдашев та секретар міської ради Наталія Кримняк