Про скликання 41-ї (позачергової) сесії VIІ скликання Новодністровської міської ради

Новодністровський міський голова

01 листопада 2017 р. №308-р м. Новодністровськ

Відповідно до ст.42, п.9 ст.46 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” та у зв’язку з відсутністю кворуму депутатів Новодністровської міської ради VII скликання 31.10.2017р.:

1. Скликати 01 листопада 2017 року 41-у (позачергову) сесію VIІ скликання Новодністровської міської ради. Засідання провести в залі засідань міської ради. Початок о 1800год.
  2. Начальнику відділу організаційної роботи та зв’язків із громадськістю Здебняк Л.П. повідомити депутатів та запрошених про скликання 41-ї (позачергової) сесії VIІ скликання Новодністровської міської ради.

Міський голова А.Болдашев