2,5 мільйонів гривень понад план

Виконком Новодністровської міської ради на черговому засіданні, що відбулося 1 листопада, схвалив зміни до бюджету м.Новодністровськ. Начальник фінансового управління Валентина Ферсанова доповіла, що станом на 1 листопада бюджет міста перевиконано на 2,5млн.грн. Основна доля в цій сумі ‑ податок на доходи фізичних осіб (1,341млн.грн.) Найбільшими платниками податку є: філія «Дністровська ГЕС» ПрАТ «Укргідроенерго» (директор Вячеслав Клим), філія «Дирекція з будівництва Дністровської ГАЕС» ПрАТ «Укргідроенерго» (директор Василь Субота), ТЗ №7 ПАТ «Київметробуд» (начальник Володимир Паринов), ПрАТ «Нижньодністровська ГЕС» (генеральний директор Сергій Лунін).

Кошти, що надійшли до бюджету міста в результаті перевиконання, вирішено використати на утримання бюджетних установ (здебільшого на заробітну плату їхніх працівників) та реалізацію ряду соціальних програм.
Суттєво вплинули на перевиконання міського бюджету також і надходження від тимчасово вільних коштів у вигляді відсотків від депозитних вкладень. Завдяки рішенню розміщувати тимчасово вільні кошти на депозитні рахунки в банку (за вибором спеціально створеної комісії), що було ухвалене сесією та виконкомом міської ради, з початку року до міського бюджету додатково надійшло 894,5тис.грн.