Завдання: залучати позабюджетні кошти

Те ж стосується і участі Новодністровської міської ради та окремих її підрозділів у різноманітних проектах. Міський голова закликає своїх підлеглих готувати програми для подання на конкурси, що оголошуються різноманітними фінансовими установами. Звісно, що не кожне подання неодмінно увінчається успіхом, але хай хоч одне з десяти принесе для міста дивіденди – то вже позитив. Щоб наочно переконати в цьому працівників міської ради, був організований похід до дитячого відділення територіального центру соціального обслуговування населення, де нещодавно встановили нове обладнання. Його Новодністровськ отримав завдяки співпраці з німецьким благодійним фондом GIZ, який виділив на це 140 тисяч гривень. В цілому сума проекту становить 162 тисячі гривень, з яких лише 22тис.грн. сплачено з міського бюджету м.Новодністровськ.
Фахівці територіального центру розповідають, що сенсорна кімната (так назвали приміщення, де встановлено нове обладнання) дуже вабить їхніх підопічних, але як все нове, дітки з особливими потребами сприймають її обережно. Хоча там, крім спеціальних тренажерів, є ще й своєрідні розваги – і зоряне небо, і дошка для малювання піском, і райдужний дощик.

Для отримання обладнання від благодійного фонду були й певні вимоги – розповідає директор Територіального центру соціального обслуговування Юрій Ротар. Наприклад, встановити люльки для дітей з особливими потребами.

Цю колиску встановили біля приміщення колишньої молочної кухні, яку планується реконструювати для потреб територіального центру соціального обслуговування. Наразі вже виготовлено проект реконструкції. Згідно кошторису, всі роботи мають обійтися в 1,4млн.грн. При плануванні цих робіт враховано також і потреби навколишніх сіл, які увійшли в Новодністровську ОТГ.