5 листопада – День працівника соціальної сфери України

Шановні посадовці, службовці ‑ працівники соціальної сфери!

Поле вашої діяльності надзвичайно широке, адже охоплює фактично всі сфери суспільного життя. Ви виконуєте надзвичайно важливу і водночас нелегку місію, адже саме через призму ваших професійних і людських якостей громадяни оцінюють авторитет влади, рівень турботи держави про людину. Щоденно вам доводиться перейматися проблемами дітей-сиріт, інвалідів, безробітних, ветеранів, малозабезпечених та багатодітних сімей, допомагати їм долати життєві труднощі, знайти віру в себе і свої можливості, шукати вихід із найскрутніших ситуацій. Знаємо, що ваша праця не завжди помітна широкому загалу, але, переконані, що вона завжди сповнена душевного тепла. Висловлюючи безмежну вдячність за ваші подвижницькі зусилля, не маємо сумніву, що вони множитимуться і променітимуть співчуттям та любов’ю до ближнього. Нехай буде невичерпною криниця ваших щиросердних душ, а заслужена людська шана додає сил і наснаги на нові здобутки. Нехай буде міцним ваше здоров’я, у ваших домівках хай панує добробут, злагода і затишок, а професійне свято нехай принесе усвідомлення власної причетності до великої справи соціального захисту людини.

Міський голова Анатолій Болдашев

Секретар міської ради Наталія Кримняк