Поліпшення інфраструктури міста завдяки ПрАТ «Укргідроенерго»

ПрАТ «Укргідроенерго» як основне містоутворююче підприємство Новодністровська відзначається не лише як найбільший платник податків до міського бюджету, а й як провідний інвестор, що з 2006 року систематично здійснює суттєві вливання у розвиток інфраструктури міста. На сьогоднішній день компанія перерахувала вже 72,76 мільйонів гривень, які були використані на поліпшення об’єктів соціальної сфери. 25 мільйонів міський бюджет отримав за два попередні роки (2016 – 2017рр). Останній транш у сумі 8млн.грн. надійшов наприкінці жовтня 2017р.

Найбільша сума з так званих соціальних коштів (4 540тис.грн.) передбачена на реконструкцію покрівель житлових будинків. Касові видатки по цій статті склали 4 135тис.грн. Роботи виконані на 12-ох будинках, ще п’ять найближчим часом будуть завершені. Реконструкція житлового будинку №1 м-ну «Лісовий» значиться окремим рядком, на її виконання передбачається 1 465,14тис.грн., наразі виконано робіт на 496,73тис.грн. На придбання та встановлення ліфтів у житлових будинках, які раніше були гуртожитками, заплановано 2 651,4тис.грн. Наразі придбано три ліфти, один з них змонтовано, готується до підключення. Проводяться тендерні процедури на придбання спецтехніки. Предмет закупівлі для комунального підприємства «Новодністровський житловик» є трактор МТЗ-82.1 з додатковим багатофункціональним устаткуванням (передбачено 800тис.грн.), а для міської лікарні – санітарно-транспортний автомобіль (орієнтовна ціна якого 1млн.грн.)

Крім того, в бюджетних установах і житлових будинках проведено реконструкцію мереж водопостачання та водовідведення, а також електроосвітлення. Роботи перебувають на різних стадіях готовності.