Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва.

Відповідно до Указу Президента України від 30 грудня 2013 року 9 листопада відзначається

Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва.

З цієї нагоди вітаємо всіх, хто причетний до свята. Тих, хто своєю працею і талантами дарує людям радість, несе культуру до кожного серця, а разом з тим, примножує велич рідного краю та України!

Новодністровськ заслужено пишається надбанням наших митців, аматорів сцени та народних майстрів, які своєю самовідданою творчою працею вносять вагому частку в духовну скарбницю країни. Усі ці успіхи стали можливими лише завдяки вам – яскравим, талановитим, творчим і відданим своїй справі людям. Дякуємо вам за професіоналізм і невтомну працю!

Також дякуємо вам, шановні працівники галузі культури міста! Ви працюєте тоді, коли інші відпочивають, даруєте людям світло краси і гармонії, радість спілкування з прекрасним. Ми радіємо, що з кожним роком у нас відбувається все більше прекрасних подій, які збирають не лише нашу громаду, а й численних гостей.

Тож нехай завдяки вашій натхненній праці втілюються найсвітліші мрії та сподівання, а краса, яку ви творите, наповнює серця вірою в майбуття Української держави і процвітання рідного Новодністровська. Хай ніколи не згасає творчий вогник у Ваших серцях, а людська шана буде подякою за високе служіння обраній справі, невтомний творчий пошук, професіоналізм, добро і щедрість душі!

Міський голова Анатолій БОЛДАШЕВ

Секретар міської ради Наталія КРИМНЯК