Міжнародна правозахисна акція «16 днів проти насилля»

Міжнародна правозахисна акція «16 днів проти насилля» розпочата у 1991 році, датою початку акції 25 листопада є Міжнародний день боротьби з насильством та датою її завершення — 10 грудня — Міжнародний день захисту прав людини, підкреслюючи, що будь-які прояви насильства над людиною, незалежно від її статі, є порушенням прав людини.
Насильство наздоганяє нас усюди. Ним активно пропагує його телебачення, ми самі часто стаємо очевидцями хамської поведінки на вулиці. Насильство виявляється у найрізноманітніших ситуаціях і формах. Унаслідок проникнення насильства в життя сім’ї руйнується моральність, зростає кількість самосудів — розправ із сімейними тиранами.
Основна частина потерпілих від сімейного насильства не звертається за допомогою у відповідні державні органи та громадські організації через небажання «виносити сміття з хати», сором перед друзями, сусідами, небажання зруйнувати сім’ю. Саме тому сімейне насильство є найбільш свідомим, прихованим видом злочину.
Центром соціальних служб для сім’ ї, дітей та молоді у навчальних закладах міста, на батьківських зборах було проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу на тему «Дитинство без насильства»,де батькам було наголошено про те,щоб звертали увагу на поведінку своїх дітей, а також донесено про наслідки жорстокого поводження в сім’ї
Якщо у вас, ваших близьких та сусідів виникли проблеми – не мовчіть! Коли річ йде про насильство, то мовчання означає співучасть.
Якщо у вас виникають проблеми, питання на дану тематику функціонують безкоштовні телефони гарячих ліній: 0 800500335 –зі стаціонарного та з 25 листопада номер 116123 – з мобільного

А також звертайтесь за допомогою в центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за адресою: Міська рада, каб.22.
Ваша інформація буде конфіденційною.