Кращим спортсменам-веслувальникам вручено сертифікати на іменні стипендії міського голови.

Відповідно до Положення про призначення та виплати стипендій, згідно із поданням Федерації каное Чернівецької області та міста Новодністровськ та рішення комісії, яка розглянула подання стипендіатами визначено кандидатів у майстри спорту та першорозрядників, які мають вагомі результати: Микола Мельник, Дмитро Болгарський, Михайло Хаян, Євген Рибак, Роман Горенчук.
Вручаючи сертифікати, заступник міського голови Олександр Гінгуляк та начальник відділу молоді і спорту Новодністровської міської ради Тетяна Зубець побажали спортсменам нових перемог у спорті і в житті та наполегливості у досягненні результатів.