Відеокамери проти злодіїв

Система відеоспостереження, що працює в місті Новодністровськ уже другий рік, має позитивний ефект. Про це зазначено у звіті про виконання відповідної програми, який розглядався на черговій сесії міської ради, та особисто начальником міського відділення поліції Максимом Бежнарем. Він повідомив, що відколи працюють відеокамери, резонансних злочинів, пов’язаних з крадіжками, у місті поменшало, система відеонагляду відлякує передусім «гастролерів» з інших населених пунктів.

Разом з тим М.О.Бежнар запропонував міській владі вдосконалити систему відеоспостереження і придбати для потреб відділення поліції комп’ютерну систему, яка дала б можливість спостерігати за роботою відеокамер у режимі реального часу. Це, впевнений начальник відділення поліції, підвищило б рівень профілактичних заходів у боротьбі з правопорушеннями. Депутати проголосували за пропозицію вивчити можливість придбання копютера для відділення поліції.

Впродовж 2016 – 2017 років на придбання, встановлення та обслуговування відеокамер з міського бюджету було виділено 139 тисяч гривень.

Переглянути роботу камер можна за посиланням: http://miska-rada.com.ua/index.php/2017/08/17/vebkamery-mista-2/