Про доцільність змін у структурі міської лікарні і перспективи закладу

На розгляд чергової сесії Новодністровської міської ради, що відбулася 30 листопада, були винесені два питання про реформування міської лікарні. Які саме зміни пропонуються в структурі медзакладу, чим вони викликані і які його найближчі перспективи – доповідала головний лікар міської лікарні Тетяна Щаслива.

Новодністровська міська рада дала згоду на створення комунального закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги та амбулаторії загальної практики сімейної медицини м.Новодністровськ».

Доцільність ухвалення рішення щодо створення комунального закладу «Консультативно-клініко-діагностичний центр м.Новодністровськ» вирішено ще вивчати. Для цього рішенням сесії утворено робочу групу, до складу якої, крім профільних спеціалістів, увійшли громадські діячі та представники сіл Новодністровської ОТГ. Висновки робочої групи братимуться до уваги під час розгляду питання про створення Консультативно-клініко-діагностичного центру м.Новодністровськ» на наступній черговій сесії після 20 грудня.

Повний запис розгляду питань про створення комунальних медичних закладів за посиланням(http://miska-rada.com.ua/index.php/2017/08/17/videofiksatsiyi-zasidan/)