Не залишаймося байдужими!

Територіальний центр соціального обслуговування у м.Новодністровськ надає соціальні послуги громадянам вразливих категорій. Тут відвідувачі можуть змістовно провести дозвілля, отримати послуги реабілітолога, психолога, перукаря, масажиста, взуттєвика, швачки та інші. Соціальними робітниками територіального центру проводиться обслуговування одиноких непрацездатних громадян похилого віку, щоб допомогти їм впоратися з домашніми справами, морально та фізично підтримати. Таких на обліку в терцентрі перебуває 17 новодністровців, постійно опікуються ними п’ять соціальних робітників та надають послуги інші фахівці.
У відділенні соціальної реабілітації дітей-інвалідів наразі перебувають 15 діток з особливими потребами. Адаптуватися до життя їм допомагають практичний психолог, логопед, фахівець з фізичної реабілітації, музичний керівник, вчитель-реабілітолог та асистент вчителя-реабілітолога. У це відділення рідко заходять сторонні люди, хоча всіх тут радо зустрічають і вихователі, і вихованці. Це відчули гості, які завітали сюди з солодкими подарунками напередодні Міжнародного дня людей з інвалідністю, намагаючись запевнити цих особливих діток в тому, що суспільство любить їх. Аналогічний посил був адресований і дорослим підопічним територіального центру соціального обслуговування, до яких навідались працівники центру.
Також директор територіального центру соціального обслуговування Юрій Семенович Ротар нагадує, що в місті триває акція «Милосердя». До неї уже долучилися окремі трудові колективи, пожертвуваши певні суми на потреби громадян незахищених категорій. Та сума на благодійному рахунку ще безнадійно мала! А завдяки зібраним у ході акції коштам для особливо вразливих та гостро потребуючим цілий рік, за рішенням комісії, надається матеріальна підтримка.
Тому – не будьмо байдужими до тих, хто поруч сподівається на наше МИЛОСЕРДЯ.