«Сонячну» лавку SolarBench встановлено у Новодністровську

В рамках програми соціальних ініціатив ПрАТ «Укргідроенерго» за особистого сприяння генерального директора Ігоря Сироти.

5 грудня у місті енергетиків встановили лавку із вбудованим сонячним модулем, завдяки якому можна заряджати мобільні пристрої. Директор філії «Дирекція з будівництва Дністровської ГАЕС» Василь Субота передав заступнику міського голови Миколі Козаку гарантійний талон та ключ, зауваживши, що «напередодні свят, а зокрема і професійного – Дня енергетика – ПрАТ «Укргідроенерго» зробило подарунок громаді міста, що і зазначено у пам’ятній табличці. Це третій дарунок компанії після Вишгорода та Канева. Сонячна» лавка SolarBench – це лавка із вбудованим у спинку сонячним модулем потужністю у 40 Вт. У літню сонячну погоду модуль виробляє до 200 Вт енергії за годину, чого достатньо для того, щоб за добу зарядити від 20 до 30 смартфонів. На фасаді коробу розміщені 4 USB порти, якими можна скористатися для підзарядки електронних приладів». У свою чергу Микола Андрійович сердечно подякував компанії, особисто генеральному директору Ігорю Григоровичу Сироті, директору філії «Дирекція з будівництва Дністровської ГАЕС» Василю Йосиповичу Суботі, заступнику із загальних питань Василю Андрійовичу Дейнекові, котрий безпосередньо керував монтажними роботами, що здійснювали працівники гідроцеху під керівництвом начальника Сергія Миколайовича Фігурського.
Віднині мешканці Новодністровська та гості матимуть можливість оперативної зарядки ґаджетів, поєднуючи це із перепочинком під час прогулянки чи відвідин міського ринку. Встановлюючи «сонячну лавку», енергетики, спільно із фахівцями міської ради обирали зручне місце розташування та, звичайно ж, під пильним відеонаглядом.
Відрадно, що перехожі з цікавістю та вдячністю сприйняли новинку у місті, зокрема дякувала ПрАТ «Укргідроенерго» за увагу до соціальних проблем міста і дарунок депутат міської ради Наталія Цимбалюк.

Репортаж фахівця зі зв’язків з громадськістю філії Інни ГОНЧАР