Бюджет м.Новодністровськ на 2018 рік ухвалено сесією міської ради

Впродовж останнього часу спеціалісти фінансового управління Новодністровської міської ради разом із керівниками структурних підрозділів інтенсивно працювали над контрольними цифрами міського бюджету 2018 року. Передбачається, що в наступному році до міської казни надійде в цілому 95 мільйонів гривень (з урахуванням офіційних трансфертів – додаткової дотації, освітньої та медичної субвенцій). В загальний фонд бюджету планується отримати 40,8млн.грн., 65% (26,5млн.грн) цієї суми складатиме податок з доходів фізичних осіб. Прогнозується також отримання 5,7млн.грн. податку на майно і землю, 3,8млн.грн. акцизного податку, 4млн.грн. єдиного податку та 2,2млн.грн. власних надходжень бюджетних установ.

Відповідно до прогнозних цифр надходжень були розглянуті запити розпорядників коштів та узгоджені їхні потреби з реальними можливостями.

На освітню галузь планується використати в цілому (включно із субвенцією) 32,3млн.грн., 11,1 млн.грн. (із субвернцією) – на медицину, 29,5млн.грн. (включно із субвенцією) на соціальний захист новодністровців, на утримання органів управління – 9,2 млн.грн., галузь культура має отримати 3,8 млн.грн., фізична культура і спорт – 3,7млн.грн., 1млн.грн – на благоустрій міста тощо.

Результат напруженої роботи всіх відділів і управлінь, причетних до формування бюджету було подано на розгляд і схвалення виконавчого комітету 13 грудня і в четвер 14 грудня бюджет міста Новодністровськ на 2018 рік ухвалено сесією Новодністровської міської ради.