ФСК «Новодністровськ» на офіційному рівні і в товариських турнірах

Історія береже пам’ять про масштабні футбольні турніри та блискучі перемоги новодністровських спортсменів, якими колись пишалося місто. Та, на жаль, вже майже півтора десятка років офіційного футболу в нас не було. Особливо серед дорослих. Через брак організаційної та фінансової підтримки турніри проводились вряди-годи, здебільшого товариські матчі, без усякої системи, а гравці (яких у нас, виявляється немало) виступали здебільшого за сусідні населені пункти.

Останнім часом за ініціативи міського голови Анатолія Болдашева, підтриманої палкими прихильниками «гри мільйонів», футбольний рух відчутно пожвавився. Перш за все, Новодністровською міською радою було затверджено «Міську цільову програму розвитку футболу на 2017-2018 роки», якою не лише чітко визначено стратегію, а й передбачено певне фінансове підґрунтя. За кошти міської ради придбано 10 футбольних м’ячів, електронне табло, сітка та на 10 тисяч гривень спортивного інвентарю для юних футболістів.

Під егідою міської федерації футболу (голова Роман Шундрій) згуртувалася і команда. Більшість – вихованці тренера Володимира Мигаленюка, який засіяв футбольну пристрасть в серця кількох поколінь новодністровців. Тепер тренує команду Василь Шевчук, капітан Олксандр Богачук. Адміністративні функції виконує відділ молоді і спорту міської ради, начальник відділу Тетяна Зубець.

На даний час уже проведено два масштабні турніри з футзалу – «Пам’яті Ігоря Ібрагімова» серед ветеранів та «Кубок мерів», участь у кожному з яких взяли по вісім команд. На черзі – товариська зустріч, присвячена Дню енергетика, та відкрита першість м.Новодністровськ – «Ліга Віза Центр».

І, що основне, Новодністровськ вперше за багато років заявив себе на участь у Чемпіонаті України з футзалу (ІІ ліга). Змагання проводяться за коловою системою, наша команда грає в західній зоні і має дев’ять суперників, зіграно буде вісім матчів. Два з них вже пройшли у Новодністровську – з ФК «Вінниця» та ФК «Нова Ушиця». Завтра в суботу 16 грудня об 11 годині відбудеться чергова гра ‑ з футзальним колективом з Дунаївців.

А о 14 год. на поле вийдуть юні футболісти. Вихованці ДЮСШ також заявили про себе на офіційному рівні і беруть участь у Чемпіонаті України серед дитячо-юнацьких команд 2005 – 2007рр. Два матчі зіграні (з Чернівцями і з Дунаївцями), результат – одна перемога і одна поразка. Завтрашній суперник – команда з м.Житомир.

Отож, і дорослі, і юні новодністровські футболісти чекають своїх фанів, щоб з їхньою підтримкою завойовувати ще більше перемог.