Новодністровськ готується до свят

Днями на центральній площі уже встановили ялинку. Це штучне дерево, придбане колись благодійником для міста, використовується вже багато років, від чого привабливішим не стає. Начальник КП «Новодністровський житловик» Анатолій Білоткач висловив сподівання, що вже наступного року свято прикрашатиме інша ялинка, адже придбання цього неодмінного атрибута новорічних свят передбачено в програмі з благоустрою на 2018 рік, яка була затверджена 14 грудня сесією міської ради.

За допомогу у встановленні ялинки, а саме надання спеціалізованого транспорту, адміністрація КП «Новодністровський житловик» щиро дякує філії «Дністровська ГЕС» ПрАТ «Укргідроенерго» в особі її керівника Вячеслава Клима.

А відділ культури Новодністровської міської ради оприлюднює програму передноворічних заходів:

16 грудня о 10год. БНТД «Молодіжний» пройде вибірковий тур конкурсу-фестивалю «Пісенний струм», що присвячений до Дня енергетика. На суд журі буде представлено 47 номерів за участю 136-ти юних виконавців.

19 грудня о 15.30год. на площі біля управління будівництвом відбудеться урочисте відкриття новорічної ялинки та святкове дійство до Дня Святого Миколая.

24 грудня о 15год. ‑ святковий концерт до Дня енергетика (БНТД «Молодіжний»)

29 грудня об 11годині Новорічний флеш-моб.

1 січня на площі біля ялинки пройде новорічна святкова програма:

– з 02 години (вночі) святкова дискотека;

– о 14год. масові гуляння за участю Діда Мороза та Снігурки.