Увага! Два дні футболу на честь енергетиків.

23-24 грудня в ігровому залі Новодністровського спортивного комплексу відбудеться наймасштабніша спортивна подія року для нашого краю – міжнародний футзальний турнір «Кубок Енергетика 2017».

Головним організатором турніру виступає Новодністровська міська рада в особі міського голови Анатолія Болдашева, якою останнім часом активізовано розвиток спорту в цілому та футболу зокрема.

За сприяння Філії «Дирекція з будівництва Дністровської ГАЕС» ПрАТ «Укргідроенерго» та Філії «Дністровська ГЕС» ПрАТ «Укргідроенерго» планується обігрів ігрового залу.

Спонсорами турніру також виступають «Віза Центр», НВО «Укргідроенергобуд», ПП Мандебура О.В., СК «Power energy», Буковинський ліцей-інтернат з посиленою військово-спортивною підготовкою.

На період проведення турніру командам-учасникам буде надано безкоштовне житло.

Цього року організаторами були запрошені команди з Чернівецької, Хмельницької, Вінницької областей та республіки Молдова, які згідно жеребкування розподілені на 2 групи:

Група №1

1.ФСК «Новодністровськ»

2. «KELME» (Бричани, Молдова)

3. «КОРСА» (м.Кельменці)

4. «Збірна України міських та сільських голів»

5. «Евертон» (м.Вінниця)

Група №2

1. «Фортеця» (м.Кам’янець – Подільський)

2. ФК «Бершадь»

3. МК «РЕМ» (м.Муровані Курилівці)

4. МФК «Нова Ушиця»

5. «Союз» (Сокирянська ОТГ)

Тож запрошуємо вболівальників відвідати справжнє свято футзалу – головну спортивну подію року у нашому місті!