Вітаємо наших фахівців енергетичної галузі з професійним святом – Днем енергетика.

Новодністровськ — місто, що народилося завдяки спорудженню комплексу Дністровських гідроелектростанцій, тож до Дня енергетика, який в Україні щорічно святкується 22 грудня, відчуває причетність, мабуть, кожен наш мешканець. В усіх новодністровських родинах та трудових колективах відзначають свято представників цієї шляхетної професії, які своєю працею дарують країні світло і тепло. Цінність їхньої роботи особливо відчутна саме сьогодні, коли день найкоротший, а ніч найдовша. Ми ж завдяки енергетикам маємо не лише комфорт в своїх оселях, а й вагомий внесок у розвиток інфраструктури міста. Тож від імені новодністровської громади дякуємо всім працівникам енергетичних підприємств за їхній роботу — надзвичайно відповідальну, часом небезпечну, але дуже потрібну суспільству. Вітаємо з професійним святом і бажаємо якомога більше тепла і світла не лише в домах, а й в серцях та родинах. Стабільної, безаварійної роботи, фахового зростання, успіхів у всіх починаннях! Нехай усвідомлення значущості вашої праці надає вам невичерпних сил та наснаги, надихає на нові трудові звершення, які стануть міцним фундаментом для майбутнього міста і країни!

Міський голова Анатолій Болдашев

Секретар міської ради Наталія Кримняк