Про скликання 45-ї сесії VIІ скликання Новодністровської міської ради

Новодністровський міський голова

27 грудня 2017 р. №372-р м. Новодністровськ

Про скликання 45-ї сесії VIІ скликання Новодністровської міської ради

Відповідно до п.4 ст.46 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

1. Скликати 25 січня 2018 року 45-у сесію VIІ скликання Новодністровської міської ради. Засідання провести в залі засідань міської ради. Початок о 1000год.
  2. На розгляд ради винести такі питання:
  1. Про внесення змін до структури та загальної чисельності виконавчих органів Новодністровської міської ради.
  2. Про затвердження ціни та умов викупу частини каркасної споруди другого модуля виробничого корпусу незавершеної будівництвом панчішно-шкарпеткової фабрики.
  3. Про передачу у безоплатне користування (позичку) транспортних засобів.
  4. Про затвердження Переліку об’єктів комунальної власності територіальної громади міста Новодністровськ, що підлягають приватизації в 2018 році.
  5. Про затвердження Програми соціально – економічного і культурного розвитку міста Новодністровськ на 2018 рік.
  6. Про затвердження міської Програми «Крок за кроком до здоров’я на 2018-2020 роки».
  7. Про внесення змін до міської комплексної програми соціальної підтримки малозабезпечених верств населення «Турбота» на 2017 – 2018 роки.
  8. Про затвердження Положення про управління праці та соціального захисту населення Новодністровської міської ради.
  9. Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у міському бюджеті для надання фінансової підтримки міським громадським організаціям інвалідів, ветеранів, громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.
  10. Про затвердження Програми правової освіти та надання безоплатної правової допомоги населенню міста Новодністровськ на 2018 рік.
  11. Про затвердження Комплексної програми забезпечення пожежної безпеки та запобігання і реагування на надзвичайні ситуації в м.Новодністровськ на 2018-2020 роки.
  12. Про затвердження плану роботи міської ради на 2018 рік.
  13. Про затвердження розрахунку різниці між розміром ціни (тарифу) на житлово-комунальні послуги для населення.
  14. Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для індивідуального садівництва.
  15. Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва індивідуальних гаражів.
  16. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
  17. Про укладання договору на право користування земельною ділянкою з фізичною особою-підприємцем Гулеватою Марією Василівною.
  18. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для індивідуального садівництва.
  19. Про продовження договору оренди землі з фізичною особою-підприємцем Якубовським Володимиром Петровичем.
  20. Про продовження договору оренди землі з фізичною особою-підприємцем Москалюком Володимиром Володимировичем.
  21. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуального гаражу.
  22. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).
  23. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок комунальної власності житлової забудови для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка).
  24. Різне.
  1. Визначити відповідальних за підготовку питань та проектів рішень відповідно:

Ленькова О.О. – питання №1

Сабаш С.В. – питання №2-5

Пастушок Л.Л. – питання №6

Магденко Г.Б. – питання №7,8,9

Шендерюк О.О. – питання №10

Рошка М.І. – питання №11

Кримняк Н.І. – питання №12

Білоткач А.І. – питання №13

Скрипник О.В. – питання №14-23

1. Виконавцям надавати на засідання депутатських комісій завізовані проекти рішень сесії згідно Регламенту міської ради.
  2. Для попереднього розгляду питань, що вносяться до порядку денного  45-ї сесії VІI скликання Новодністровської провести засідання постійних депутатських комісій відповідно:
  • 15.01.18р. о 1500 год. засідання комісії з питань планування бюджету, фінансів та економічного розвитку;
  • 16.01.18р. о 1500 год. засідання комісії з питань житлово–комунального господарства, благоустрою, побутового обслуговування;
  • 17.01.18р. о 1530 год. засідання комісії з питань охорони здоров’я, освіти, культури, спорту, соціального захисту населення та духовного відродження;
  • 18.01.18р. о 1730 год. засідання комісії з питань будівництва та врегулювання земельних відносин;
  • 22.01.18р. о 1500 год. засідання комісії з питань регламенту, законності та регуляторних актів.
  1. Начальнику відділу організаційної роботи та зв’язків із громадськістю Здебняк Л.П. повідомити депутатів та запрошених про скликання 45-ї сесії VІI скликання Новодністровської міської ради.

Заступник міського голови М.Козак