Реформа медичної галузі (+відео)

Питання про реформування міської лікарні, що було винесене на грудневу сесію міської ради, викликало неабиякий резонанс серед мешканців м.Новодністровськ та навколишніх сіл. На сесії міської ради було прийнято рішення про створення ПМСД (пункту медико-санітарної допомоги). Інше рішення – про створення консультативно-клініко-діагностичного центру не було підтримано депутатами міської ради. Домовились, що доцільність прийняття такого рішення вивчатиме створена робоча група за участю представників депутатського корпусу міської ради, профільних спеціалістів, членів виконавчого комітету та представників сіл, які увійшли до Новодністровської ОТГ. Найперша зустріч цієї групи відбулася напередодні Нового року в приміщенні актової зали міської лікарні. Які перспективи галузі охорони здоровя – дивіться відео.