Чи є попит на житло в таунхаузах?

Генеральним планом м.Новодністровськ на території за міським ринком (м-н «Молодіжний») передбачається розташування споруд нового типу – таунхаузів. Так в Україні називають комплекси малоповерхових будинків, які мають спільні стіни і дах, але окремі для кожного помешкання входи. Всі будівлі в кожному окремому таунхаузі виконуються в єдиному архітектурному стилі та кольоровій гамі.

Свою пропозицію проводити такі будівельні роботи у Новодністровську презентували нещодавно представники корпорації, до якої увійшли: Проектно-будівельна організація МУР, Подільський інжиніринговий проектний інститут та Проектно-будівельне підприємство «Амадеус». Ймовірний забудовник переконує, що будинки типу таунхауз відповідають усім встановленим нормам щодо стійкості, звукоізоляції, температурного режиму та ін. і тому користуються попитом на ринку нерухомості, адже, представляючи собою гібрид квартири і окремого будинку, порівняно недорого коштують.

В Новодністровську пропонується спорудження типових двоповерхових будинків з квартирами різної площі – від 40 до 110кв.м. Також за вибором замовника варіюється тип, склад і вартість будівельних матеріалів та пакет виконуваних робіт. Вартість одного квадратного метра площі може старувати від 4,5тис.грн.

Замовниками будівництва може виступити юридична особа, наприклад, кооператив, до якого вступатимуть усі бажаючі придбати таким чином житло. Кожен із членів цього кооперативу визначатиме для себе бажану площу, тип будматеріалів та пакет послуг. Відповідно до цього замовлення формуватиметься сума пайової участі кожного із членів кооперативу, 50% якої необхідно буде внести для того, щоб роботи розпочались. Другі 50% сплачуються після здачі об’єкта в експлуатацію.

Наразі відділом енергоефективності та інвестицій міської ради проводиться вивчення попиту на пропозицію ймовірного забудовника. Отож, усі бажаючі виступити замовниками будівництва (прописка значення не має) можуть заявити про себе особисто, або за телефонами міської ради 3-11-54 та 3-15-45.