Фінішував обласний гуманітарний конкурс «Космічні фантазії»

Щорічно восени Чернівецький обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді проводить обласний гуманітарний конкурс «Космічні фантазії».

На виставку-конкурс подаються творчі роботи вихованців позашкільних та загальноосвітніх навчальних закладів м. Чернівців та Чернівецької області, переможців районних етапів конкурсу. У 2017/2018 н. р. експозицію виставки склали 185 індивідуальних та колективних робіт: діючі макети Сонячної системи та літальних апаратів майбутнього, макети сучасної та майбутньої ракето-космічної техніки, міжпланетних автоматичних станцій, супутників, різних космічних апаратів, які популяризують досягнення людства у космонавтиці; м’які іграшки, вироби з дерева та вторинної сировини, декоративні композиції, що відображають фантастичні уявлення про космос та космічних істот.

Нещодавно стали відомі результати конкурсу. За підсумками роботи журі обласного гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії» вагомі здобутки отримали вихованці гуртків Новодністровського БДТ за номінаціями:

«Роботи з бісеру»

І місце – Гончарук Ольга, вихованка гуртка «Бісероплетіння». Керівник – О. В. Трофанюк;

ІІ місце – Кременяк Вікторія, вихованка гуртка «Бісероплетіння». Керівник – О.В. Трофанюк.

«Експонати з елементами електротехніки»

ІІІ місце – Титовський Сергій, вихованець гуртка «Моделювання» Керівник – Г.І. Войчук.

«Вироби з гофрокартону»

ІІ місце – Шевчук Олексій, вихованець гуртка «Сувенірний». Керівник – С.Г. Здібняк.

«Роботи з природного матеріалу»

ІІІ місце – Кримняк  Ангеліна, вихованка гуртка «Художня обробка соломки». Керівник – Н. П. Пашкова.

Вітаємо переможців!

С. Долинна,