Відзначили День соборності України

Події майже столітньої давності – це незабутній урок історії, приклад самовідданості та патріотизму, – з такими словами заступник міського голови Микола Козак привітав колектив працівників Новодністровської міської ради з Днем соборності України. «Недаремно ми зібралися біля світлин Героїв Небесної Сотні, ‑ сказав Микола Андрійович. – Адже ці люди також у свій час стали на захист демократичних цінностей, на захист народу». Пам’ять тих, хто поклав своє життя на вівтар Української держави, вшанували хвилиною мовчання.

А о 10 годині новодністровці – представники трудових колективів, громадських організацій і просто небайдужі городяни пройшли урочистою ходою до пам’ятних знаків з покладанням до них квітів.