Про скликання 47-ї сесії VIІ скликання Новодністровської міської ради

Новодністровський міський голова

25 січня 2018 р. №13-р м. Новодністровськ

Про скликання 47-ї сесії VIІ скликання Новодністровської міської ради

Відповідно до п.4 ст.46 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

1. Скликати 22 лютого 2018 року 47-у сесію VIІ скликання Новодністровської міської ради. Засідання провести в залі засідань міської ради. Початок о 1000год.
  2. На розгляд ради винести такі питання:
  1. Про затвердження плану-графіку відстеження результативності діючих регуляторних актів міської ради на 2018 рік.
  2. Звіт щодо здійснення державної регуляторної політики виконавчими органами Новодністровської міської ради у 2016 – 2017 роках.
  3. Про затвердження Положення про порядок списання майна, що є комунальною власністю територіальної громади міста Новодністровськ.
  4. Про розроблення проекту щодо внесення змін до детального плану території центральної частини міста Новодністровськ (3-4 мікрорайони).
  5. Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для індивідуального садівництва.
  6. Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва індивідуальних гаражів.
  7. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
  8. Про надання дозволу виконавчим органам Новодністровської міської ради на розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності.
  9. Про віднесення земельних ділянок несільськогосподарського призначення до переліку земель, які підлягають продажу у 2018 році.
  10. Про створення робочої групи з вивчення питання щодо встановлення ставок земельного податку на території м. Новодністровськ.
  11. Про віднесення земельних ділянок несільськогосподарського призначення до переліку земель, які підлягають продажу у 2018 році.
  12. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва індивідуальних гаражів.
  13. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).
  14. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) Палко Валерію Івановичу.
  15. Про скасування рішень міської ради.
  16. Про відмову в укладанні договору на право користування земельною ділянкою з фізичною особою – підприємцем Жмуровою Оксаною Геннадіївною.
  17. Про роботу Новодністровської міської ради за ІІ півріччя 2017 року
  18. Різне.
  1. Визначити відповідальних за підготовку питань та проектів рішень відповідно:

Сабаш С.В. – питання №1,2,3

Черватюк М.О. – питання №4

Скрипник О.В. – питання №5-16

Кримняк Н.І. – питання №17

1. Виконавцям надавати на засідання депутатських комісій завізовані проекти рішень сесії згідно Регламенту міської ради.
  2. Для попереднього розгляду питань, що вносяться до порядку денного  47-ї сесії VІI скликання Новодністровської провести засідання постійних депутатських комісій відповідно:
  • 12.02.18р. о 1500 год. засідання комісії з питань планування бюджету, фінансів та економічного розвитку;
  • 13.02.18р. о 1500 год. засідання комісії з питань житлово–комунального господарства, благоустрою, побутового обслуговування;
  • 14.02.18р. о 1730 год. засідання комісії з питань будівництва та врегулювання земельних відносин;
  • 15.02.18р. о 1530 год. засідання комісії з питань охорони здоров’я, освіти, культури, спорту, соціального захисту населення та духовного відродження;
  • 19.02.18р. о 1500 год. засідання комісії з питань регламенту, законності та регуляторних актів.
  1. Начальнику відділу організаційної роботи та зв’язків із громадськістю Здебняк Л.П. повідомити депутатів та запрошених про скликання 47-ї сесії VІI скликання Новодністровської міської ради.

Заступник міського голови О.Гінгуляк

Завантажити: Про скликання 47-ї сесії VIІ скликання Новодністровської міської ради