Новодністровський міський голова

02 лютого 2018 р. №22-р м. Новодністровськ

Відповідно до ст.53 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та у зв’язку з перебуванням Новодністровського міського голови на лікарняному:

1. Перенести проведення другого засідання виконавчого комітету Новодністровської міської ради на 14 лютого 2018 року. Засідання провести в залі засідань міської ради. Початок о 1400год.
  2. Начальнику відділу організаційної роботи та зв’язків із громадськістю Здебняк Л.П. повідомити членів виконавчого комітету та запрошених про перенесення другого засідання виконавчого комітету Новодністровської міської ради.

Заступник міського голови М.Козак

Завантажити: Про перенесення проведення другого засідання виконавчого комітету Новодністровської міської ради