Спортивне майбутнє Новодністровська – за молодими і завзятими (photo & video)

Група молодих, амбіційних, а головне небайдужих людей інвестують свої зусилля, працю і благі наміри в майбутнє Новодністровська. Ними було задумано і розпочато реалізацію проекту «Створи своє майбутнє». 30 січня успішно завершився перший його етап і новодністровці побачили урочисте відкриття бійцівського залу в спорткомплексі нашого міста.

В цілому мета проекту передбачає створення центру, який би став осередком спортивного життя територіальної громади та об’єднав би усіх небайдужих до спорту людей. Цей намір документально засвідчений меморандумом про співпрацю, який був укладений між Благодійною організацією «Смарт Ангел», Новодністровською міською радою, Громадською організацією «Фізкультурно-спортивний клуб «Новодністровськ», КУ «Новодністровська ДЮСШ» та відділом молоді і спорту Новодністровської міської ради.

Ідея створення належних умов для борців зародилася ще на початку минулого року. Спочатку шукали приміщення, потім – кошти на проведення ремонтних робіт і облаштування необхідним інвентарем. З листопада 2017-го до проекту долучилася також компанія «Балтік Тренінг Груп». Два десятки людей працювали в столиці три місяці, щоб наблизити день відкриття залу. В результаті проведених ними благодійних заходів було зібрано 190 тисяч гривень.

Хвилююча мить урочистого відкриття залу зібрала разом і самих реалізаторів проекту, і батьків, які вирішили віддати своїх дітей до спортивних секцій (тут працюватимуть секції боротьби та панкратіону), і тренерів, і вихованців, майбутніх (сподіваємось!) знаменитостей. Кожен з них мав слово і говорив про те, що саме таким чином – спільними зусиллями – твориться майбутнє міста, а значить і держави, адже діти – це той беззаперечний потенціал України, який неодмінно принесе державі багаті дивіденди.

А директор комунальної установи «Новодністровська ДЮСШ» Віталій Маркітан повідомив, що вакансію тренера з єдиноборств відкрито і в підпорядкованому йому закладі. Але це кадрове питання вирішити непросто, адже потребується відповідна освіта. Тому, користуючись нагодою, запрошує до співпраці людей, що відповідають вказаним критеріям.