ДО УВАГИ ГРОМАДЯН! Чернівецька обласна державна адміністрація повідомляє про погіршення погодних умов на території області!

ДО УВАГИ ГРОМАДЯН!

За даними УкрГідрометцентру, внаслідок впливу активного циклону на Буковині очікуються складні погодні умови. Вдень в Чернівецькій області: сильний сніг (приріст снігового покриву 8-10 см), місцями ожеледь, налипання мокрого снігу, на дорогах ожеледиця.

Протягом 9 лютого в Чернівецькій області сильний сніг, мокрий сніг, налипання мокрого снігу, хуртовина (приріст снігового покриву 10-20 см), на дорогах ожеледиця.

Такі погодні умови можуть призвести до порушення та припинення руху транспорту на окремих ділянках доріг і вулиць, роботи електричних мереж, комунального господарства.

Закликаємо громадян без потреби не залишати свої домівки та обмежити пересування на власному автотранспорті. З метою уникнення травматизму на дорогах та недопущення дорожньо-транспортних пригод, просимо водіїв обирати безпечну швидкість руху, уникати небезпечних маневрів на дорозі, а власників підприємств, установ, організацій обмежити рух великовантажних габаритних транспортних засобів територією Чернівецької області.