Прес-служба Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області інформує:

Пенсійна служба області навчає страхувальників як не робити помилок у звітах

В Головному управлінні Пенсійного фонду України в Чернівецькій області запроваджена практика проведення постійно діючих семінарів для страхувальників.

Кожного останнього вівторка місяця з 15.00 по 16.00 за адресою м.Чернівці, вул.Головна,205 (зупинка «Легмаш»), фахівці відділу супроводження інформаційних систем та електронних реєстрів проводять практичні навчання, надають роз’яснення та консультації з питань  правильного заповнення звітності, яка подається до Пенсійного фонду України та Державної фіскальної служби.

Загалом у січні 2018 року проведено 219 практичних навчань зі страхувальниками, які особисто звернулися до пенсійної служби краю аби отримати кваліфіковані рекомендації та практичну допомогу з питань правильного заповнення звітності й усунення допущених помилок.

Довідково нагадуємо, що з метою проведення предметного, ефективного навчання та висвітлення саме тих питань, які дійсно цікавлять або турбують страхувальників, необхідно звертатися до відділу супроводження інформаційних систем та електронних реєстрів за номером телефону 52-74-23. Всі дзвінки обов’язково будуть враховані для формування навчальних груп за кількістю учасників та тематикою питань.

Стан наповнення бюджету Пенсійного фонду в області

З метою забезпечення своєчасної виплати пенсій громадянам області, Головним управлінням Пенсійного фонду України в Чернівецькій області упродовж січня 2018 року мобілізовано власних доходів в сумі 163,2 млн.грн., що на 45,4% більше, ніж у січні 2017 року.

Власних доходів, адміністрування яких здійснюється Головним управлінням, мобілізовано в сумі 1,7 млн.грн., що на 50,7% більше надходжень відповідного періоду минулого року.

Позитивної динаміки в надходженнях власних доходів досягнуто завдяки вжитим заходам, спрямованим на роботу з платниками щодо сплати поточних зобов’язань та погашення заборгованості з платежів, співпраці з органами влади і місцевого самоврядування, контролюючими органами та соціальними партнерами щодо вжиття заходів до роботодавців, які порушують мінімальні соціальні гарантії працюючих.

Фінансово-економічне управління Головного  управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області