Про внесення змін до структури та загальної чисельності виконавчих органів Новодністровської міської ради

Копія

Новодністровська міська рада

Сорок шоста сесія VIІ скликання

01 лютого 2018 р. №4 м. Новодністровськ

Відповідно до п.5 ст.26, ст.31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» від 21.05.1997 №280/97-ВР, Новодністровська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Внести зміни до структури та загальної чисельності виконавчих органів Новодністровської міської ради затвердженої рішенням сесії від 29.12.2015р. №32 «Про упорядкування структури та загальної чисельності виконавчих органів Новодністровської міської ради», а саме:
    1. Ввести до управління праці та соціального захисту населення Новодністровської міської ради 1,5 (одну цілу п’ять десятих) штатних одиниці.
    2. Ввести до відділу обліку та звітності Новодністровської міської ради 1 (одну) штатну одиницю.
    3. Ввести до відділу інвестицій та енергоефективності Новодністровської міської ради 2 (дві) штатних одиниці.
    4. Ввести до юридичного відділу Новодністровської міської ради 1 (одну) штатну одиницю.
  2. Затвердити структуру виконавчих органів Новодністровської міської ради, що додається (додаток 1).
  3. Затвердити загальну чисельність працівників виконавчих органів Новодністровської міської ради у кількості 77 штатних одиниці.
  4. Встановити, що зміни внутрішньої структури виконавчих органів (без зміни їх загальної чисельності) здійснюються на підставі розпорядження міського голови.
  5. Зміни набирають чинності з моменту прийняття даного рішення.
  6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на міського голову.

Секретар міської ради Н.Кримняк

15 Управління праці та соціального захисту населення
16 Відділ економіки та управління комунальним майном
17 Відділ ведення Державного реєстру виборців