Про затвердження ціни та умов викупу частини каркасної споруди другого модуля виробничого корпусу незавершеної будівництвом панчішно-шкарпеткової фабрики

Копія

Новодністровська міська рада

Сорок шоста сесія VІІ скликання

01 лютого 2018 р. №5 м. Новодністровськ

Про затвердження ціни та умов викупу частини каркасної споруди другого модуля

виробничого корпусу незавершеної будівництвом панчішно-шкарпеткової фабрики

Відповідно до п.30 ч.1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст. 8, 18 Закону України «Про приватизацію невеликих державних підприємств (малу приватизацію)», Законів України «Про особливості приватизації об’єктів незавершеного будівництва», Положення про порядок приватизації комунального майна територіальної громади міста Новодністровськ, затвердженого 28.08.2014р. №129, рішення міської ради від 26.01.2017 року № 4 (із змінами), розглянувши звернення директора ТОВ «Капітал» Томнюк Г.П. від 02.11.2017 року, враховуючи рішення комісії з відбору покупців комунального майна (протокол № 7 від 22.12.2017р.), з метою приватизації шляхом викупу, Новодністровська міська рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Затвердити ціну викупу частини каркасної споруди другого модуля виробничого корпусу незавершеної будівництвом панчішно-шкарпеткової фабрики (вісь від 21-ї по 23-ю включно), площею 847,20 кв.м., що знаходиться за адресою: м.Новодністровськ, м-н «Дністер», буд.1, корп.3, в сумі 393439,20 (триста дев’яносто три тисячі чотириста тридцять дев’ять грн. 20 коп.) з врахуванням ПДВ, в тому числі ПДВ – 65573,20 грн. (шістдесят п’ять тисяч п’ятсот сімдесят три грн. 20 коп.).
  2. Зобов’язати ТОВ «Капітал» (60236, Чернівецька обл., м.Новодністровськ, промбаза, буд. 47) відшкодувати Новодністровській міській раді кошти, витрачені на здійснення оцінки вартості об’єкту з метою визначення ціни викупу в сумі 2064 грн. з врахуванням ПДВ (в т.ч. оцінка – 1220,00 грн.; рецензування – 500,00 грн., ПДВ – 344,0 грн.).
  3. Затвердити умови продажу шляхом викупу об’єкту, вказаного в п.1 цього рішення, а саме, зобов’язати покупця:

3.1. сплачувати земельний податок або орендну плату за користування або оренду земельної ділянки, на якій розташований об’єкт приватизації;

3.2. використовувати об’єкт для здійснення господарської діяльності, за виключенням виробничої діяльності пов’язаної із шкідливим виробництвом;

3.3. здійснити благоустрій прилеглої території;

3.4. завершити ремонтні роботи протягом чотирьох років;

3.5. здійснити повну оплату вартості об’єктів протягом 30 календарних днів з моменту нотаріального посвідчення договору купівлі-продажу.

1. Зобов’язати юридичний відділ Новодністровської міської ради згідно чинного законодавства здійснити заходи щодо укладання договору купівлі-продажу вищезазначеного майна.
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань виконавчих органів та комісію з питань планування бюджету, фінансів та економічного розвитку.

Секретар міської ради Н.Кримняк