Шукаємо талантів!

Відділ культури Новодністровської міської ради запрошує до участі в конкурсі «Міні – міс Новодністровська» талановитих, креативних, відважних дівчаток віком від 6 до 12 років, які проживають на території Новодністровської ОТГ (Василівка, Розкопинці, Ожеве, Білоусівка, Ломачинці).

Конкурсна програма передбачає:

• Візитка: «Дозвольте представитись» (розповідь про себе, свої захоплення, мрії тощо, до 5хв.)

• Перлини мого таланту: «Танцюємо, співаємо – весело живемо» (творчий номер).

• Презентація у арт – костюмах Christmas Fashion

• «Дефіле» (вихід у бальних платтях).

Учасниці виступатимуть у трьох вікових категоріях (6 – 7 років, 8 – 9 років, 10 – 12 років) в різних номінаціях.

Конкурс присвячений Міжнародному жіночому дню, відбудеться 7 березня, початок о 17.00год., БНДТ «Молодіжний».

Заявки на участь в конкурсі приймаються за електронною адресою: nov.cultura@ukr.ner до 01.03.2018 року.